2386036 - Διαμέρισμα Προς Πώληση, Κολωνός - Κολοκυνθούς, 61 τ.μ., €115.000, € 115.000, 61 τ.μ.

  • Διαμέρισμα
  • 2
  • 1
Κωδ. 2386036
Τιμή ανά τ.μ. € 1.885
Περιοχή Ακαδημία Πλάτωνος (Κολωνός - Κολοκυνθούς)
Διεύθυνση Κολωνός - Κολοκυνθούς (104 41)
Ζώνη Οικιστική ζώνη
Δωμάτια 2
Όροφος 2ος
Έτος κατασκευής 1970
Έτος Ανακαίνισης 2007
Σύστημα Θέρμανσης Κεντρική θέρμανση (Φυσικό αέριο)
Ενεργειακή κλάση
Δ
Επίπεδα 1
Κουζίνες 1
Σαλόνια 1
Μπάνια 1
Κατάσταση Ανακαινισμένο
Χρήση Επενδυτικό, Φοιτητικό
  • Ασανσέρ
  • Διαμπερές
  • Εμβαδόν Οικοπέδου: 200 τ.μ.
  • Φωτεινό
Διαμέρισμα Προς Πώληση, όροφος: 2ος, στην περιοχή: Κολωνός - Κολοκυνθούς - Κολωνός. Το εμβαδόν του ακινήτου είναι 61 τ.μ. και βρίσκεται σε οικόπεδο 200 τ.μ.. Αποτελείται από: 2 Υ/Δ (1 Master), 1 μπάνιο/α, 1 κουζίνα/ες, 1 σαλόνι/α. Έχει κατασκευαστεί το 1970 και ανακαινίστηκε το 2007. Η θέρμανση του ακινήτου είναι Κεντρική με Φυσικό αέριο, ενώ επίσης διατίθεται Ηλιακός, έχει κουφώματα Αλουμινίου με Διπλά τζάμια, ενεργειακό πιστοποιητικό: Δ και τα δάπεδα είναι: Πλακάκια, Ξύλο. Η κατάστασή του είναι: Ανακαινισμένο, Πολύ καλή, βρίσκεται κοντά σε Συγκοινωνίες, Πάρκο, Σχολείο, Πλατεία, Εκκλησία, Λαική αγορά, έχει θέα Αστικό τοπίο. Το ακίνητο είναι Φωτεινό, Ευάερο, Ευήλιο, Διαμπερές, είναι κατάλληλο για Φοιτητές, Βραχυχρόνια Μίσθωση, Επένδυση και επίσης διαθέτει τα παρακάτω χαρακτηριστικά και πλεονεκτήματα: Τέντες, Ασανσέρ, Πόρτα Ασφαλείας, Internet, Νυχτερινό Ρεύμα, Ησυχη γειτονιά. Τιμή: €115.000. Υπέυθυνος συνεργάτης: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ, Τηλέφωνο συνεργάτη: 6944515858, e-mail συνεργάτη: pkoulopoulos@windowslive.com. Real Asset, Τηλέφωνο Επικοινωνίας: 6936969993, email: real_asset@aol.com